В театрі відкривається душа…

Прекрасна добра магія театру, нас змушує і плакати й радіти…

Від іскри Божої запалюється ватра, і глядачі на мить стають як діти –

Захоплено повіривши в дива, про всі турботи забувають,

Бо гра акторів — щира і жива – їй вірять, її серцем відчувають…

Оксана Сподар

Театр. Театр. Театр. Це особливий вид мистецтва, який заставляє нас жити почуттями, навчитися пропускати через серце чужий біль і радість.

Театр є духовною скарбницею, окрасою і візитною карткою міста. Поряд з музеями, пам’ятками архітектури та іншими визначними місцями того чи іншого міста, кожен гість хоче потрапити в театр. Адже саме тут відкривається душа…

Долина не є винятком, адже в нашому місті також живуть і працюють два театри – Долинський народний театр та дитячий християнський театр «Над часом». У суботу ці театри відсвяткували своє професійне свято – Міжнародний день театру. За відгуками глядачів свято вдалося , щоправда трішки не посміхнулась погода і через те що падав дощ, довелося відмінити казково – ігрове дійство на площі перед Будинком техніки. Проте наступна вистава «Валентин і Валентина» пройшла з великим успіхом. Незважаючи на те, що вистава була платною (уже декілька років обидва театри практикують благодійні вистави, кожна з яких збирає кошти для окремої хворої дитини на ДЦП) зал був наповнений і глядачі щирими оплесками і бурхливими емоціями вітали акторів. Це й справді було мистецтво – звучало в холі. « Ми дуже, дуже старались – відповідають режисери Надія Костьович та Ніна Мелешко — ця вистава була великою мрією впродовж чотирьох років і ось нарешті вона втілилась в життя і результат говорить сам за себе. Хотілося б висловити велике спасибі акторам за величезне терпіння і наполегливість, адже всі репетиції проходили у вечірньо-нічний час і вихідні дні, а також сказати, що ми вас безмежно любимо, наші актори усіх поколінь, з Днем театру вас!

А також хочеться подякувати за допомогу о. Вітольду Левицькому, міському голові В. Гаразду,Андрію Антропу, Роману Шимковичу, Катерині Тусик, а також безмежне спасибі нашим спонсорам: пекарні «Колобок», морозиву «Ласунчик» , Професійному центру фото «Сако», який знаходиться за адресою пр.Незалежності 3А в супермаркеті «555».

Ще раз і ще раз кажемо всім велике спасибі! І до нових зустрічей з прекрасним!

Газета ДОБРА СПРАВА

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*