Творчі здобутки театру в 2008 році.

Репертуар 2008 року був надзвичайно різноманітним, різножанровим та насиченим. Цього року учасники театральної трупи продовжували удосконалюввати репертуар минулих років, а також поставили нові постановки.                                                                                                                                                                                     Золотий ключик

А саме, в лютому відбулась постановка театралізованої шоу — програми присвяченої Дню св. Валентина «Мур-мур, Амур» за участю молодих людей з усіх шкіл міста, також святкове дійство для різновікової категорії глядача «Коктейль любові». Метою цих заходів було бажання розкрити красу цього високого почутя і довести, що коханню усі покірні, для нього немає жодних вікових обмежень, адже уміння кохати і бути коханими – це мистецтво цілого життя.
У березні театр продовжив свою роботу з підтекстом «кохання великих людей», взявши для постановки поетично — музичну композицію «Любов одна, одна для всіх…» за мотивами поезій Т.Г.Шевченка « Мені тринадцятий минало», «Не молилася за мене», «Мар’яна — черниця», а також розпочато роботу над постановкою вистави М.Рощіна « Валентин і Валентина» — сучасної психологічної драми взаємовідносин двох молодих людей, яких об’єднювало єдине високе почуття – кохання, а роз’єднювали тисячі причин – від соціального стану батьків до особистої непримиренності поглядів та вічного питання батьків та дітей.

У червні до Дня захисту дітей колектив театру запросив юних глядачів на прем’єру казково-ігрового дійства «Золотий ключик», де дітки у сюжетних лініях казочки пізнавали одвічні істини добра і зла, правди і брехні, дружби та зради, таким чином, навчаючись взаємодопомозі, ввічливості, справедливості та мудрості. Цього місяця театрали, привітавши зразковий ансамбль бального танцю «Натхнення» з 12-тою річницею, прийняли участь у чудовому, красивому, граціозному дійстві, яке носило співзвучну назву — «Краса та Грація».                                                                                                                                           

На протязі липня театральна трупа організувала і поставила виставку художніх творів та презентацію нової поетичної збірки члена національної спілки письменників України, поета, прозаїка, публіциста, художника та долинянки Надії Дички «За годинником серця», саме таке ймення мала і сама постановка. В ній осмислюється трагедія нещасливого « трикутника кохання», пошуку самої себе, своєї сутності та призначення у цьому чорно-білому світі.

Водночас актори працювали над удосконаленням мізансценування, художнім втіленням та зерном образу, а також над покращенням декораційно-реквізитно-костюмерної бази однієї з найскладніших вистав свого репертуару – історичної драми, автором якої є уродженець міста Долини Антін Вартовий «У сумерках віків», написаної в 1936 році.                                                                                                                                                          

У вересні трупа Долинського народного театру безпосередньо організовувала святкування Дня міста Долини, тільки театром було поставлено 4 концертно – розважальних програми для різних вікових категорій: «Казка, казка, казочка» — ігрова програма для дітей, урочисто — святкова програма та молодіжно — розважальне дійство «Музика в пориві», дитяче шоу «Мандри», а також показ вистави Антіна Вартового «В сумерках віків». 
Також театр приймав участь у постановці концертного дійства Долинського музичного гурту «Сузір’я Карпат», який вже багато років працює в Франції, а цього року музиканти вирішили познайомити з своює творчістю своїх земляків, долинян .                                                                                                                                                                                                     
Під кінець року розпочато роботу над фолькльорно-феєричним дійством «Злидні» за мотивами сучасної драматургії та поставлено новорічне шоу «Карнавал в рік Бика», а маленьких шанувальників театр потішив виставою «Снігова королева» за мотивами казки Г. К. Андерсена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Творчі здобутки театру в 2008 році.: 1 комментарий

  1. Мені самому як учаснику народного театру, та й читачам буде цікаво подивитись фото…

Обсуждение закрыто.